SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.?;

20. PIR HOSPITALITY
Uluslararası Otel - Restoran Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı

Rusya’nın en önemli Otel, Restoran, Bar, Cafe Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı!
Rusya’da ikram endüstrisinin, alıcılarla buluştuğu en önemli fuarların başında gelen Pir Hospitality 2017 Fuar’ı, 09-12 Ekim tarihleri arasında Rusya’nın en büyük şehri ve başkenti Moskova’da gerçekleştirilecektir.

Senexpo Uluslararasi Fuarcilik A.S. 1996 yilinda, uluslararasi fuar organizatörü olarak, fuarcilik sektörüne giris yapti. SENEXPO kurulu sundan bu yana geçen zaman içerisinde, onlarca ülkede, uluslararasi üne ve öneme sahip yüzlerce fuar organize etti...
Istanbul’dan Yükselen Isik! LIGHTTECH 2014

Avrasya’nın en büyük aydınlatma fuarı Lighttech 7.kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Altı yıldır aydınlatma sektörünün lider üreticilerini bir araya getiren Lighttech Uluslararası Aydınlatma Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı; 06-09 Mart 2014 tarihleri arasında yedinci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.54’ü yabanci toplam 165 katilimci firma ve 15.319 ziyaretçiyi agirladi. !

Yapı sektörü Nijerya’da yükseliyor!
Gelişme potansiyeli yüksek ülkelerin başında gelen Nijerya’da düzenlenen Niconex Uluslararası Yapı Fuarı; 30 Kasım – 3 Aralık 2015 tarihlerinde üçüncü kez düzenlenecek. Ülkenin ticari ve mali merkezi konumunda olan Lagos kentinde düzenlenecek fuar; yeni yatırımlar yapmak isteyen girişimci ve yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunacak.

2013 yılında 26’sı yabancı olmak üzere toplamda 50 firmanın katılım sağladığı Niconex; 5000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi tarafından gezilmiş; yeni iş ortaklıklarının kurulmasına zemmin sağlamıştır.

Nijerya, dünyada yaşanan küresel durgunluğun olumsuz etkilerine rağmen ülkedeki altyapı yatırımlarına önemli bir kaynak aktarmakta ve hızlı kentleşmenin doğurduğu konut açığına gidermek için çaba sarf etmektedir. İnşaat ve yapı sektörünü sürekli canlı tutan ve geliştiren bu gayretler uluslararası yatırımcılar için de odak noktası olmaktadır.

Fuar Alanı: Eko Hotel

Sergilenecek Ürünler
Aktarım Araçları (Yürüyen Merdivenler, Asansör vb.), Arıtma Sistemleri, Asma Tavan Sistemleri ve Aksesuarları, Bağlantı-Tespit Elemanları, Banyo-Mutfak Donanımları, Beton-Donatı ve Ekipmanı, Bina İçi Donanım, Mobilyalar, Bitirme Elemanları, Borular ve Yardımcı Ekipman Boya-Vernik, Bölme Duvarlar, Cam ve Saydam Elemanlar, Cephe Kaplamaları, Çatı Kaplamaları Çevre Düzenleme / Peyzaj, Döşeme Kaplamaları, Duvar Blokları ve Elemanları, Duvar Kaplamaları, Elektrik-Aydınlatma, Enerji, Gayrimenkul Pazarlama, Giydirme Cephe Sistemleri Güvenlik Sist. ve Bina Otomasyonu, Hazır Harç ve Sıva, Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımı, Isıtma-Havalandırma-İklimlendirme, İskele-Kalıp ve Ekipmanı, İş ve İnşaat Makineleri, Kapı Sistem ve Aksesuarları, Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri, Merdivenler, Müteahhitlik Hizmetleri, Nalburiye Panjur, Stor ve Jaluzi, Pencere Sistemleri ve Aksesuarları, Prefabrike Elemanlar ve Aksesurlar, Profiller, Saunalar ve Yüzme Havuzları, El Aletleri, Tasarım Hizmetleri, Tesisat Ekipmanı, Yapım Sistemleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcılar, Bağlayıcılar, Yapısal Çelik Elemanları ve Aksesuarları, Yönlendirme Sist. ve Teşhir Elemanları

© COPYRIGHT 2013 SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş