SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.?;

20. PIR HOSPITALITY
Uluslararası Otel - Restoran Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı

Rusya’nın en önemli Otel, Restoran, Bar, Cafe Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı!
Rusya’da ikram endüstrisinin, alıcılarla buluştuğu en önemli fuarların başında gelen Pir Hospitality 2017 Fuar’ı, 09-12 Ekim tarihleri arasında Rusya’nın en büyük şehri ve başkenti Moskova’da gerçekleştirilecektir.

Senexpo Uluslararasi Fuarcilik A.S. 1996 yilinda, uluslararasi fuar organizatörü olarak, fuarcilik sektörüne giris yapti. SENEXPO kurulu sundan bu yana geçen zaman içerisinde, onlarca ülkede, uluslararasi üne ve öneme sahip yüzlerce fuar organize etti...
Istanbul’dan Yükselen Isik! LIGHTTECH 2014

Avrasya’nın en büyük aydınlatma fuarı Lighttech 7.kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Altı yıldır aydınlatma sektörünün lider üreticilerini bir araya getiren Lighttech Uluslararası Aydınlatma Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı; 06-09 Mart 2014 tarihleri arasında yedinci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.54’ü yabanci toplam 165 katilimci firma ve 15.319 ziyaretçiyi agirladi. !
20. PIR HOSPITALITY
ULUSLARARSI OTEL - RESTORAN EKİPMANLARI VE İKRAM ENDÜSTRİSİ FUARI
MOSKOVA - RUSYA FEDERASYONU
09 – 12 EKİM 2017


Rusya’nın en önemli Otel, Restoran, Bar, Cafe Ekipmanları ve ikram endüstrisi fuarı!


Rusya’da ikram endüstrisinin, alıcılarla buluştuğu en önemli fuarların başında gelen Pir Hospitality 2017 Fuar’ı, 09-12 Ekim tarihleri arasında Rusya’nın en büyük şehri ve başkenti Moskova’da gerçekleştirilecektir. 20 yıldır süregelen fuarda, otel ve restoranlar için gerekli geniş ürün yelpazesi, yiyecekler, şekerlemeler, hizmetçi ve barmenlerle ilgili yenilikler, mutfak aletleri, iç mekan dizaynları, mobilyalar, temizlik ürünleri, otomasyon sistemleri gibi pek çok ürün sergilenecektir.

PIR Hospitality Fuarı’na 2016’da 36 ülkeden 850 firma katılmıştır. 42.000 m²’lik alanda gerçekleştirilen fuarı, 46.500 ziyaretçi gezmiştir. 2016 Yılında Katılımcı Ülkeler;

Avusturya, Avustralya, Belçika, Beyaz Rusya, Almanya, Hollanda, İspanya, İtalya, Kanada, Polonya, Amerika, Tayvan, Tayland, Türkiye, Finlandiya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, İsveç, Japonya.

Pir Hospitality bu yıl da marka değerini yükseltmek isteyen firmaları ağırlayacak!


Rusya’daki otel ve restoran işletmeciliği sektörü hızla gelişiyor. Bu gelişim ülkedeki catering şirketlerinin sayısındaki artışı da beraberinde getiriyor. Yılda bir defa düzenlenen PIR HOSPITALITY her geçen gün büyüyen sektörde yer almak isteyen firmalar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Türkiye’nin en önemli ticari ortaklarından biri haline gelen ve tüketim harcamaları her geçen gün artan Rusya’nın en önemli fuarların arasında bir olan PIR HOSPITALITY Fuarı’na restoran, otel, bar, kafe, fast-food, klüp, kumarhane ve catering hizmeti veren firmalar büyük ilgi gösteriyor. Dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan Rusya pazarına girme imkânı sunan fuar, dünyanın birçok ülkesinden gelen satın almacılar ile katılımcıları bir araya getiriyor. Rusya, yaklaşık 1,8 trilyon dolara ulaşan GSYİH’sı ile dünyanın en büyük ekonomileri arasında yer almaktadır. Rusya’nın GSYİH 2011’de % 4,2 oranında büyümüş ve 2012’de % 4 büyümesi beklenmektedir. 2010 yılında krizden çıkış sürecinin başlamasıyla birlikte Rusya’nın ihracatında % 31, ithalatında ise % 37 artış olmuştur.

Fuar Alanı
Crocus Exhibition Center (Rusya’nın en büyük ve en modern fuar merkezlerinden biridir.) Toplam 52.000 m²’lik sergi alanına sahip olan fuar alanının üçüncü pavyonunda 3 hol, 4 konferans salonu ve birçok toplantı odası mevcuttur. Bu boyutlarıyla fuar alanı Avrupa’nın en büyük fuar alanlarından birisi olmaya adaydır. Fuar alanına doğrudan metroyla (Myakinino istasyonu) ve diğer taşıtlarla ulaşım çok kolaydır.

SERGİLENEN ÜRÜNLER
*Otel, Restoran, Bar, Kafe, Catering Ekipmanları (ısıtıcı, soğutucu, aygıtlar, kahve makineleri, fırın ve tezgâhlar)
*Otel, Restoran, Bar, Kafe Mobilya ve Aksesuarları (masa, sandalye, dekoratif ürünler vb.)
*Otel, Restoran, Bar, Kafe, Ev Tekstili (masa örtüleri, sofra takımları, peçete vb. aksesuarlar)
*Otel, Restoran, Bar, Kafe Güvenlik Sistemleri (dayanıklı elbise ve üniformalar, yazılım, güvenlik araç ve gereçleri)
*Otel, Restoran,Bar,Kafe Ölçü Ve Kontrol Sistemleri(kasa kontrol teçhizatı ve yazılımı,kantarlar, ambalajlama)
*Otel, Restoran, Bar, Kafe İçin Yiyecek ve İçecekler
*Anahtar Teslim Restoran (proje, inşaat, mekân donanımı, personel bulma vb.)
*Mağaza, Market ve Ticaret Merkezleri için; Soğutma, Ticari Teçhizat, Mobilyalar vb.
*Otel İşletmesiyle İlgili Kuruluşlar (mobilya ve teçhizatlar, bilgisayarlı kontrol, güvenlik ve emniyet sistemleri, klima sistemleri, kuru temizleme-çamaşır hizmetleri, sağlık ve toz temizleme araçları, kimyasallar ve kozmetik gereçler)
*Otel- Restoran– Bar- Kafe Dekorasyon Ürünleri( aydınlatma teçhizatı, TV, video ve ses ekipmanları, gece kulüpleri, kumarhaneler, bilardo salonları için ekipmanlar, oyun makineleri, yapay bitki vb. )
*Otel, Restoran, Bar, Kafe ile İlgili Organizasyon ve Kuruluşlar, Eğitim Kurumları, Kurslar, Okullar, vb
*Otel, Restoran, Bar, Kafe ile İlgili Yayınlar (Aşçılıkla İlgili Yayınlar, Geleneksel Dünya Mutfakları, Profesyonel Ve Eğitici Yayınlar, Hediyelik Eşyalar.)

© COPYRIGHT SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş