SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.?;

20. PIR HOSPITALITY
Uluslararası Otel - Restoran Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı

Rusya’nın en önemli Otel, Restoran, Bar, Cafe Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı!
Rusya’da ikram endüstrisinin, alıcılarla buluştuğu en önemli fuarların başında gelen Pir Hospitality 2017 Fuar’ı, 09-12 Ekim tarihleri arasında Rusya’nın en büyük şehri ve başkenti Moskova’da gerçekleştirilecektir.

Senexpo Uluslararasi Fuarcilik A.S. 1996 yilinda, uluslararasi fuar organizatörü olarak, fuarcilik sektörüne giris yapti. SENEXPO kurulu sundan bu yana geçen zaman içerisinde, onlarca ülkede, uluslararasi üne ve öneme sahip yüzlerce fuar organize etti...
Istanbul’dan Yükselen Isik! LIGHTTECH 2014

Avrasya’nın en büyük aydınlatma fuarı Lighttech 7.kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Altı yıldır aydınlatma sektörünün lider üreticilerini bir araya getiren Lighttech Uluslararası Aydınlatma Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı; 06-09 Mart 2014 tarihleri arasında yedinci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.54’ü yabanci toplam 165 katilimci firma ve 15.319 ziyaretçiyi agirladi. !
SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş., 1996 yılında, uluslararası fuar organizatörü olarak, fuarcılık sektörüne giriş yaptı.

Kuruluşundan bu yana geçen zaman içerisinde, onlarca ülkede, uluslararası üne ve öneme sahip yüzlerce fuar organize etti. Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Kafkaslar, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki çeşitli ülkeler, SENEXPO’nun faaliyet gösterdiği yerler oldu. Gerçekleştirilen fuarlarda, binlerce firmaya bütünlüklü hizmet sunan SENEXPO, Türk sanayicisinin ürün ve hizmetlerinin yurtdışında tanıtımına önem vererek ve ihracatın geliştirilmesine yönelik çalışmalar yaparak, büyük başarılara imza attı. Uluslararası alandaki hizmet tedarikçilerinden biri olarak, bir “başvuru kuruluşu” olma yolunda önemli adımlar attı.

SENEXPO, geçmişten bugüne attığı adımlarla,

İsabetli kararlar verebilen, basiretli, öngörülü, cesur, dinamik, ülke ve firma çıkarlarının birbiriyle bağlantılı olduğu bilincine ve gerekli tecrübeye sahip yönetim yapısıyla,

Uluslararası alanda organizasyon yeteneği, güçlü ilişkilerinin varlığı ve yurtdışı operasyon geliştirme deneyimiyle,

Uluslararası alanda ve ülke içinde ilişki geliştirip sürdürebilen yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel kadrosu, dinamik, hızlı uyum sağlayabilen, gerekli şartları yerine getirebilecek firma organizasyon yapısıyla,

Ekipman, altyapı, deney, birikim ve bilgi gücüyle,

Türkiye’nin güçlü ve köklü yurtdışı fuarcılık organizatörlerinden biri olmuştur.

SENEXPO,

T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen Yurtdışı Fuar Organizasyonu Belgesine ve TOBB tarafından verilen Yurtiçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesine sahiptir.

SENEXPO,

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir.


© COPYRIGHT 2013 SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş