Stratejik Ortaklarımız

» ODAK LOJİSTİK
Odak Lojistik, Yurtdışı Fuar Lojistiği beklentilerinize en uygun çözümleri sunar. Yurtdışında düzenlenen fuarlara katılan firmaların en önemli ihtiyaçlarından biri fuarda sergilenecek malzemelerinin taşınmasıdır. Fuarın yapıldığı ülkeye göre değişik hazırlıklar gerektiren, her aşamada büyük dikkat ve özen gerektiren bu taşıma türü, konusunda uzman ve deneyimli firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Odak,yıllar içerisinde sahip olduğu deneyimi ile katılımcı firmalara en uygun çözümleri sunmak için hizmete hazırdır.

İletişim Bilgileri:
Tel: 0212 697 88 78
Fax: 0212 697 97 93
www.odaklojistik.com

» BOUSSOLE TOUR
İş yaşamında, kendisine büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiş şirketler kurumsal amaçlarına ulaşmak için seyahat ve organizasyon konularında profesyonel, hızlı, güvenilir partnerlere ihtiyaç duyarlar. Boussole Tour, ortaya çıkan bu ihtiyaçlara kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir şekilde cevap vermek için sektördeki yerini almıştır. Boussole Tour şu anda; Seminer ve Kongre Organizasyonları, Bayi Toplantısı, Fuar Organizasyonları, Incoming ve Outgoing, Transfer, Yurt İçi ve YurtDışı organize turlar, Uçak Biletleri, Otel Rezervasyonları alanlarında faaliyet göstermektedir.

İletişim Bilgileri:
Tel: 0212 291 31 30
Fax:0212 291 31 28
www.boussoletour.com

» AJANS PARALEL
Ulusal ve uluslararası alanda reklam/tanıtım ve markalaşma hizmeti vermek üzere kurulan Ajans Paralel, bugün etkin ve deneyimli kadrosuylailetişim sektörünün her alanında faaliyet gösteriyor. Stratejik iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri yönetimi konularında uluslar arası platformlardaki deneyimlerini KOBİ’lerin kurum ve marka imajını güçlendirmek için kullanıyor. Ajans Paralel medya danışmanlığı hizmeti başta olmak üzere reklam tanıtım faaliyetleri, marka yönetimi, organizasyon, yayıncılık, grafik tasarım, baskı hizmetleri, web tasarımı, interaktif cd tasarımı, prodüksiyon, uluslar arası tanıtım, outdoor ve indoor reklamcılık, saha kenarı reklamcılık alanlarında faaliyet gösteriyor…

İletişim Bilgileri :
Tel: 0212 291 39 00
Fax: 0212 296 07 50
www.ajansparalel.com